top of page

KITE CLUB URLA

İzmir'e 25 dakika mesafede kite yapmak artık çok kolay...

Kite Club Urla, İzmir'in Urla ilçesinin Gülbahçe kite plajında bulunmaktadır. Bu kite spotunda ilk hizmet veren okuldur. Spotta yer alan tesisimizde soyunma kabinleri, eşya dolabı, ekipman depolama, ve beach boy servisleri mevcuttur.

Gülbahçe kite spot olarak freestyle lagunu, eğitim alanı, ve freeride zone olarak üçe ayrılmaktadır. Herkesin güvenliği adına lütfen seyir kurallarını öğrenmek için ekibimiz size yardım etmeye hazır.

Profesyonel fotoğrafçımız için lütfen okul üzerinden rezervasyon yaptırın.

Urla: Hakkında

FAYDALI BİLGİLER

GÜLBAHÇE'DE NELER YAPILIR?

Urla ve çevresinde gezilecek alternatif yerler ve aktiviteler çoktur. Antik çağdan beri ün yapmış Urla şarap üreticilerini gezip tadım yapabilirsiniz. Karaburun istikametinde yola devam ederek sahil kasabalarını ve yarımadayı gezebilir, Sarpıncık deniz fenerini görebilirsiniz. Kite plajımıza yakın yüzme plajlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

RÜZGARLI SEZON NE ZAMAN?

Yılın her dönemi rüzgara denk gelmek mümkün olsa bile, en güvenilir ve verimli rüzgar sezonu Mayıs - Eylül ayları arasındadır. Kuzey hakim rüzgarlar 16 - 25 knot arasında seyretmektedir. Sonbahar - kış döneminde uzun kol ve bacak 4/3 mm ve 3/2 mm wetsuit yeterli konforu sağlamaktadır. İlkbahar ve yaz aylarında hava sıcaklığına bağlı olarak ister ince wetsuit ister mayo ister bikini ile rüzgarın tadını çıkarabilirsiniz.

Urla: SSS
IMG-20190919-WA0000.jpg

MAĞAZA

KCU SHOP  -  En iyi kitesurf fiyatları burada

Türkiye'nin en büyük kite distribütörlerinin ortak katkılarıyla kurulan mağazamıza gelin ve kite, bar, wetsuit, wet shoes, harness, board, boardshort, ve boardbag seçeneklerimizi inceleyin.

Markalar:

Airush

Slingshot

Ride Engine

Ion

Brunotti

Urla: Hakkında
bottom of page